Erreka Ertain
Otomatik Kapı Sistemi
Anasayfa > Otomatik Kapı Sistemleri > Erreka Ertain


ERTAIN MODEL

Ertain Otomatik Kapı kontrol sistem operatörü her türlü kullanım amaçlarına adapte edilebilir özellikte İspanya'da imal edilmektedir.
Süpermarketler, oteller, havaalanları, hastaneler gibi yoğun geçişlerin yaşandığı girişlerde, cafe, restaurant gibi orta ölçekli geçişe uygun alanlarda mükemmel performans gösteren Erreka Ertain, çalışma esnasındaki dinamik stabilitesi, hız ve sessizliği ile otomatik kapı sektöründe fark yaratmaktadır.BELGELENDİRİLMİŞ KALİTEDayanıklılığı ve uzun süre kullanıma uygunluğu ile dikkat çeken Erreka Otomatik Kapı Sistemleri ve ithalatçı firma Masspro Otomatik Kapı Sistemleri’nin kalitesi, yurtiçi ve yurtdışında tescillenmiş belgelere ayanmaktadır. TSE Hizmet Yeterlilik, ISO 9001, CE, EN 60335-2- 104 (yüksek voltaj testi yönetmeliği), 2006/42/ EC (makine emniyet yönetmeliği) standartlarına sahip ürünlerin ithalat, imalat ve montaj hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. KİT MONTAJ KOLAYLIĞIErreka Ertain Otomatik Kapı Sistemleri’nin bayilere sunduğu otomatik kapı programlama operatörü kiti tek kişinin kolaylıkla montaj edebileceği aksam seti (motor, ünite ve diğer dijital aksamları içeren ek donanım seti)
içermektedir. Bu seti şase içerisine uygulamak bir iki dakikayı almakta olup şase diziliminde bayilere büyük rahatlık ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. ERREKA ERTAIN'IN FARK YARATAN ÖZELLİKLERİ ▪ Modüler yapısı ile şık tasarım.

▪ Şase içerisine kolaylıkla monte edilebilen motor, ünite ve diğer elektronik ekipmanları içeren dizili kit içeriği ile hızlı ürün kurulumu.

▪ Güçlü taşıyıcı askı aparatları ve özel malzemeden üretilmiş üçlü tekerlek sistemi ile sessiz ve uzun ömürlü kullanım.

▪ Dijital fonksiyon seçici kullanımı ile tek tuşla tüm fonksiyonları devreye alabilme.

▪ Elektronik kilit, batarya, kart cihazı, şifre cihazı, parmak izi cihazı ve diğer uyarı sistemleri ile konfigüre çalışma.

▪ Güçlü yedek parça ve opsiyonel ekipman stoğu.

▪ Kullanım hataları hariç 2 yıl ürün garantisi. 
Erreka Ertain Kullanım Kılavuzu (TR) 

Erreka Ertain Kullanım Kılavuzu (EN) 


Bayilik Başvuru
Formu

Teknik Servis
Formu

İletişim
Formu